07 Şubat 2018
#10106377

Ziraat Bankası'nda Güvenlik Açığı Var, Tanımadığım Bir Şahsa 6000 Lira Para Transferi Yapılmış

Ziraat Bankası hesabımdan bilgim dahilinde olmadan tanımadığım bir şahsa 6000 lira para transferi yapılmış. Bana ne bir şifre, ne de onay kodu geldi. Bilişim şubeye suç duyurusunda bulundum. Emniyetteki arkadaşlar Ziraat'ten gelen kaçıncı dosya bu dediler. Bu nasıl bir banka, nasıl bir güvenlik açığı? Maaş hesabım olmasa önünden bile geçmem artık.

Erman Erman 363 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erman17 Mart 2018

    Ziraat Bankası hesabımdan bilgim dahilinde olmadan tanımadığım bir şahsa 6000 lira para transferi yapılmış. Bana ne bir şifre, ne de onay kodu geldi. Daha önce de şikayette bulunmustum. Değerlendirmeye alındığı söylenmişti ama aradan 1.5 ay geçmesine rağmen tarafıma bir dönüş yapılmadı. Banka kendi güvenlik açığının cezasını müşterilerine kesiyor. Gözünüze dizinize dursun.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Şubat 2018

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları