25 Temmuz 2014 #2588001

Ziraat Bankası'nda Bir Türlü Çözümlenemeyen İşlemim

Bir alışveriş sitesinden bankamatik kartımla alışveriş yaptım. İade ettim. Alışveriş sitesinden kaynaklı olabileceğini düşündüğümden dolayı önce oradaki görevlilerle konuşup iadenin gerçekleşmediğini ifade ettim. Onlar da bankaya tutarı havale ettiklerini, bankayla görüşmem gerektiğini söylediler.


Ben de Ziraat Bankası Metrokent Şubesi'ne giderek dilekçeyle ve iade edildiğini gösteren dekontla birlikte bankaya başvurdum. Yaklaşık bir aydır 195 TL hesabıma yatmadı ve şube görevlileriyle görüştüğümde sıra olduğunu söylüyorlar.Şubedeki kişiler gayet alakadarlar ama "Kart Operasyonları Bölümündeki" çalışanlardan şikayetçiyim. Biran önce tutarın hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Sıdıka 285 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön