14 Ekim 2014

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı Almaya Başladı!

10 yıldır Ziraat Bankası'nın müşterisiyim. Cep telefonları, ADLS, ev telefonu, kredi kartının otomatik ödeme talimatlarına rağmen, Ziraat Bankası bizden de asıl ve ek kartın yıllık kart ücretini ekstreye yansıttı ve ödememizi istiyor.

Tüm yatırım işlemlerimi Hazine bonosu alarak Ziraat Bankasında değerlendiriyorum. Her ayın 20'sinde talimatla gram altın alıyorum ve bunu da Ziraat Bankasında muhafaza ediyorum.

Maaş müşterisi olduğum bankanın kredi kartını değilde sadece Ziraat Bankası'nın kartını kullanmama rağmen, Ziraat Bankamız da bize teşekkür amaçlı "yıllık kart ücreti" talebinde bulunuyor. Anlaşılan yolun sonu göründü.

Ya kart ücreti iadesi yada Ziraat Bankası ile bütün iş ve işlemlerin kesilmesi...

Adem 394 Okunma

Cevaplar

  • Adem11 Kasım 2014

    11 Kasım 2014 tarihi itibari ile Ziraat Maxımum Kredi Kartımı ve eşime ait ek kartı iptal etmiş bulunuyorum. Maaş anlaşmalı bankamdan yeni kartlarım da geldi. Ben bir şey kaybetmedim. Müşterisinde yıllık 37,50 TL kart ücreti alarak köşeyi dönmeyi planlayan Ziraat bankası beni kaybetmiştir. Mümkünse bi daha yollarımız kesişmesin.

  • Adem15 Ekim 2014

    Cep Telefonu, Ev Telefonu, ADSL, Kredi Kartı'na ait tüm otomatik ödemelerimi iptal ettim. Her ay talimatla gram altın alıyordum. Onu da iptal ettim. Birikimlerimi çekip maaş anlaşmalı olduğum bankaya aktaracağım. Hazine Bonosu hesabım var. Süresi dolduktan, sonra birikimlerimi maaş anlaşmalı bankama aktaracağım. Aylık ortalama 750, yılda ortalama 10.000 TL'ye yakın kredi kartı ile alışveriş yapıyoruz. Kredi kartının kazandırdığı puan 30 TL'yi geçmez. Banka bizden 40 TL yıllık kullanım ücreti istiyor. Halkın bankası, sermayenin-kapitalizmin bankası olmuş.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön