04 Eylül 2015

Ziraat Bankası Ziraat Hayat Sigortası!

Ziraat Bankası'nda 2011 de ihtiyaç kredisi kullandık (babam emekli öğretmen) babamın yaşından dolayısıyla hayat sigortası poliçesi yüksek çıktı biz de almak istemedik müşteri memuru bize Ziraat Bankası hayat sigortasının kampanyası olduğunu, poliçe bedelin kredi vadesince taksit yaptığını söyledi.


Ben memur beye sordum, peki her hangi vefat durumun da tazminat nasıl olacak, hatta kendisi uyardı, öyle bir durumda sigorta tamamını öder dedi ve babam kredi vadesine bitmeye 6 ay kala vefat etti.


Sigorta bize denileni yapmadı ve bize 1 yıllık sigorta tazminatı ödedi bankaya gittiğim de memurun emekli olduğunu öğrendik, yapacak bir şey yok dedi personel, ben sadece bu kadar olur diyorum.

Murat 338 Okunma

Cevaplar

  • Murat06 Ocak 2016

    Cevabınız çok tatmin edici olmuş teşekkür

  • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Eylül 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön