06 Eylül 2013 #1996914

Ziraat Bankası Yetersiz Personel!

02/09/2013 günü Gümüldür Ziraat Bankası şubesinden 10. 38'de sıra numarası aldım. Sıra aldığımda 3 kişi vardı sıramın gelmesine. Fakat personel yetersizliğinden dolayı 12. 25'te sıram geldi. 2 güvenlik elemanı olan şubede toplam çalışan personel sayısı 2. Resmen şaka gibi. Müdür beyle görüşmek istedim ama çok yoğunum kusura bakmayın dedi.


Güvenliğe sordum, neden bu durum diye bir dayak yemediğim kaldı. C*** U**** isimli çalışan kişi sağolsun gerekli açıklamayı yaptı. 2 yeni arkadaş bugün başladı ama anında istifa edip başka şubeye gittiler dedi. Yaz sezonunda nüfusu çok fazla olan sahil kesiminde bulunan bu şubede en az 5 personelin çalışması gerekirken 2 personel 2 güvenlik var.

Orhan 183 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön