18 Ekim 2016 #6705472

Ziraat Bankası Yeni Kredi Kartı Talebine Kart Ücreti İstediler

Kredi kartımla ilgili bir mağduriyetim sonucunda kartımı müşteri hizmetlerinden kapatıp, yenisi için başvuruda bulundum. Yeni kartım geldi, zarfı açtım iç kısımda kart ücreti 32,75 lira yazıyor. Böyle bir ücreti ilk defa görüyorum. Eğer böyle bir ücret varsa, bana yeni kart talep ettiğim zaman müşteri hizmetlerinin belirtmesi gerekirdi. Teslim aldıktan sonra öğreniyorum.


Sayın Ziraat Bankası yetkilileri, makul bir ücret olsa sorun yapmam ancak yeni bir kartın basılması ve bana ulaştırılması bu kadar para tutmamalı. Kartı henüz açtırmadım. Sizlerin bu konudaki düşüncenizi merak ediyorum. Cevabınıza göre kartı kullanmaya devam edebilirim ya da kapatabilirim.

Rıza 576 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön