03 Mayıs 2013 #1776984

Ziraat Bankası Yaşlı Anneme Yapılan Muamele!

2 Mayıs 2013 Perşembe günü sabah annemi şubeye getirdim. Kendisi iki büklüm vaziyette, hasta, ayakta zor duruyor, fıtığı var. Şubeden maaşını çektikten hemen sonra hastaneye ameliyat için yatacak. Sıra no aldık ama şube kalabalık. Annem gişe görevlisine yaklaşıp "Birşey söyleyebilir miyim?" dedi.


Gişe görevlisi "Hayır söyleyemezsiniz." cevabını verdi. İkimiz karşılıklı tartışma yaşadık. Ben annemin durumunu söyledim, bir öncelik vermelerini istedim, rica ettim. Görevli "Çıkın derdinizi X kişisine anlatın" dedi. Müdüre çıktım, yardımcı oldu, beklettirmedi bizi ama görevlinin "Buyur teyzeciğim" diyerek karşılaması, bir öncelik vermek maalesef elimden gelmez demesi çok mu zordu?

Ömer 83 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön