18 Kasım 2014

Ziraat Bankası Yardım Amaçlı Yapılan Devlet Ödeneğinden Alınan Hesap İşletim Ücreti!

Devlet aile ve sosyal politikalar il müdürlüğünce eşime sosyal yardım yapılması için Ziraat Bankası'ndan hesap açtırmamı istediler bizde açtırdık. Ancak hesaba yatan para eksik yatıyordu. İncelememiz sonucunda hesap işletim ücreti alınmış. Zaten maddi imkansızlık nedeni ile yapılan bir yardımı banka da ayrıca kesiyor.


Devletin bankası devletin yardımına engel oluyor. Çalışarak her ay düzenli bir şekilde kesintiler ile memurlar maaş alıyor bu ne biçim bir iş anlamadım. Ziraat Bankası şubesine gittik itiraz için bırakın yardımcı olmayı yüzümüze dahi bakmadılar. Aile ve sosyal kurumuna şikayette bulunacağım devleti devlet bankasına mı şikayet edeceğim. Bu nasıl bir iştir ben anlamadım. Anlayan var mı?

Hasan 400 Okunma

Cevaplar

  • Hasan21 Kasım 2014

    Sadece bir mail geldi şubemizi ziyaret ediniz diye şubedeki arkadaşlar gene ilgilenmedi bizlik bir durum değil dediler merkezleri şubeye şubeleri merkeze topu atıyor bu nasıl bir hizmet anlayışı bankacılık sistemi anlamak mümkün değil.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön