28 Ağustos 2013 #1979876

Ziraat Bankası Yapıldı Denilen İşlemimi Yapmamış!

Ziraat Bankası Bağlarbaşı/İstanbul şubesinde gerçekleştirmiş olduğum internet şubesine hesap tanımlama işleminin aslında yapılmamış olduğunu öğrendim. Şubedeki görevli özellikle sormam üzerine ilgili işlemi onayladığıma dair imzaları atarken işlemin kesin olarak tamamlandığını söyledi.


Daha sonra Bağlarbaşı şubesi ve Ziraat telefon şubesiyle yaptığım görüşmelerden sonuç alamayıp tekrar şubeye gitmem gerektiği söylendi. Bağlarbaşı şubesinin yapıldığı söylenen işlem için vakit/mesai kaybına sebep olması, telefon görüşmelerinde de kendi hataları olmasına rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmaya çalışmamaları hem işlemin ilerlememesine hem de durumun farklı bir hal almasına sebep olmuştur.

Onur 71 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön