22 Ekim 2016 #6756109

Ziraat Bankası Yanlış Kart İptali

Kaybolan banka kartımın iptalini istemiştim fakat çağrı merkezindeki vatandaş elimdeki kullandığım kartı iptal etmiş, hatalı bir işlem yapmıştır, bunu da yüklü bir alışverişin sonunda ödeme yapacağım sırada fark ettim. Hatalı işlem yapan şahıs hakkında işlem yapılmasını ve oluşan zararın tazmine edilmesini talep ediyorum.

Gürhan 1.931 Okunma

Cevaplar

  • Gürhan27 Ekim 2016

    İki satır yazı yazip konuyu kapatabileceğinizi mi sanıyorsunuz? yaptığınız hatayı düzeltmeye çalışıyorsunuz fakat Henüz ana isteğim için bir adim atılmış değil, kaç günlerce mağdur edildim. Hatalı işlem yapan kişi için gerekli hatirlatma yapıldı vs. Ne demek bu? Yani aslında olay basit küçük bir uyarıda bulunduk diye geçiştircek misiniz?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön