08 Mayıs 2013 #1785088

Ziraat Bankası Verimsizlik Ücreti!

Ziraat Bankası Çankırı Kızılırmak Şubesi 50****814-**** nolu bireysel ve 506***14-**** nolu ticari müşterisiyim.İnternet Şubesine girdiğimde işyerimde kullandığım pos cihazı ile ilgili benden 20 TL verimsizlik ücreti talep dahi edilmeden kesilmiştir.Buda beni rahatsız etmektedir.


Bu ücretin alınmamasını ve alınan ücretin geri iadesini talep etmekteyim.Hem Burası kırsal kesim herkesin cebinde kredi kartı yok vatandaşa prosedür bırakıp kredi kartı verirseniz bizde pos cihazınızı kullanırız.Madem VERİMSİZLİK ÜCRETİ kesecekiniz neden komisyon alıyorsunuz. Cevabınızın sonucunun iyi olması dileği ile aksi halde bankanız ile bütün ilişkilerimi keseceğimi bilgilerinize sunarım.

Murat 170 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön