Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Ziraat Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Birol sonucu yetersiz buldu

Ziraat Bankası Ve AGT Kurye Mağduriyeti!

71
Birol
Birol 09 Ocak 12:10

AGT Kurye'ye 21 Aralık'ta teslim edilen kredi kartımız 09/01/2023 tarihi itibari ile teslim edilmedi. Devlet bankası devletin kurumu olan PTT ile çalışmayarak sorumsuz bir kargo firması ile neden çalışır ki? Ne yapıyorlar acaba kredi kartımla? Ne size ne de o gerekten laubali, ticari ahlakı olmayan hiçbir şekilde ulaşılamayan kargo şirketine diyecek kelime bulamıyorum. 20 gündür kredi kartı teslim edemeyen 1 günde teslim kargo şirketi ile siz çalışmaya devam edin.

Ziraat Bankası Logo
Ziraat Bankası09 Ocak 12:14

Benzer Şikayetler

profile
51
4 gün önce

Ziraat Bankası 'nın Çalıştığı Kuryenet İyi Hizmet Vermiyor

Nasıl bir kurye firmasıyla çalışıyorsunuz az buçuk fazla verin düzgün bir firmayla çalışın. Kart bir haftadır dağıtımda evde olmama rağmen sürekli evde yoksunuz diyorlar. Ne adresleri doğru ne telefonları açıyorlar. Çok mu aradınız bu firmayı cidden merak ediyorum. İnsanı mağdur ediyorsunuz.

profile
142
12 Şubat

Ziraat Bankası Kart Yenileme Sorunu

Ziraat banka ve kredi kartım 11/22 de süresi dolmasına rağmen 3 aydır bana yeni bir kart gönderemeyip beni mağdur etti. Bunu aracı AGT Kurye ile halletmelerini ve acil göndermelerini talep ediyorum. Çünkü kendileri ile ben çözemiyorum. Kimsenin dönüş yaptığı yok.

profile
155
31 Ocak

Ziraat Banka'sının AGT Kuryeyle Mağdur Etmeleri

Ziraat Bankası AGT kuryeyle çalıştığı için şikayetçiyim 1,5 ay oldu hâlâ kartım elime geçmedi kartımın kullanma tarihi bu ayın sonun da bitiyor kimse yardımcı olmuyor AGT kuryeyi sürekli arıyorum ama kimse ilgilenmiyor Ziraat Bankası bu işi sen çöz 4400422160881

Ziraat Banka'sının AGT Kuryeyle Mağdur Etmeleri
profile
171
30 Ocak

Ziraat Bankası Kartı Teslim Etmedi

Ziraat bankasından 14.01.2023 tarihinde yeni bir kart talebinde bulundum anlaşmış oldukları AGT Kurye firması hala kartımı teslim etmedi ne Ziraat Bankası bu konuda yardımcı oluyor ne de AGT Kurye. 15gündür mağdur oldum. Defalarca müşteri hizmetlerine bağlandım hiç kimse bir çözüm üretemedi

profile
107
10 Ocak

Ziraat Bankası AGT Kurye Şikayeti

Ziraat Bankası acilen AGT Kurye ile ilişkini bırak 10 günde kart İstanbul İçinde gelmiyor. Getirmiyorlar. Mağdurum bundan dolayı sizden de şikayetçiyim iki firma yüzünden sıkıntı yaşıyorum on günde kartım gelmiyor acilen kartımı bana ulaştırın şikayetçiyim sizden.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .