Ziraat Bankası Üst Düzey Müşteri Memnuniyetsizliği

Talha Talha1 hafta önce

25.03.2020 tarihinde Kocasinan/Kayseri şubesinde hesap açtırdım ve özellikle internet bankacılığı istediğimi, yatırım hesabı açacağımı dile getirdim. Fakat internet bankacılığı hesabım açılmamış. Hesap açma işlemi yapan memur açmamış ya da yanlış bir işlem yapmış olabilir. 0850 hattını arıyorum durumu anlatıyorum şubeye gidin diyorlar. Koronavirüs sebebi ile evde kalmak istiyorum ve atacağım bir mail veya evime gelen sözleşmeyi imzalayıp tekrar kargolamam halinde internet bankacılığımın açılmasını talep ediyorum. "Olmaz" cevabı geliyor. Genel Müdürlüğü arıyorum hesabımı kapatın diyorum ve şubeye gidin diyorlar. Beni işlem yaptığım şubeye aktarıyorlar sürekli ve şube telefonu açmıyor. Şahsi telefonumdan aradığımda ise ahize kaldırılıp bırakılıyor. Türkiye'nin en büyük bankasının bu tarz basit sorunları bu kadar büyütmesi ve durumu bu kadar çözülemez hale getirmesi hem bir vatandaş hem de bir müşteri olarak beni çok büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Neden bankanın hatasını ben telafi ediyorum? Ortalık virüsten kırılırken neden ben evimden çıkmak zorunda kalıyorum? Sebep olan herkesten şikayetçiyim. Durumun sonuna kadar takipçisi olacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Talha 3 gün önce

Öğrenciyim ve çok kısa zamandır borsa ile uğraşıyorum. Verdiğim satın alma emri gerçekleşmemiş. Hesabımdan para kesintisi yapılmış. Sanırım Ziraat Bankası üzerinden yatırım yapamayacağız. Durumu bildirmek için aradığımda ise 35 dakika bağlanamadım müşteri hizmetlerine. İstediğiniz şey öğrenci harçlığımızsa açık açık söyleyin.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 1 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler