07 Şubat 2014

Ziraat Bankası Tüm Taksitlerimi Bana Sormadan Çekmiş

Ne yazık ki Ziraat Bankası'ndan daha önce kredi çekmiş bulundum ve sonrasında yeniden yapılandırma yapıldı. Her ayın 15'inde 250 tl şeklinde 12 ay boyunca ödeme yapılacaktı, eylül 2013 tarihinden bu yana her zaman bırakın ayın 15'ini tüm taksitlerimi gününden önce yatırdım.

31 ocak 2014 tarihinde hesabımı kontrol ettiğimde ise hesabıma yatırmış olduğum 13 bin tl gibi bir rakamın içinden kalan 7 aya ait ( şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos 2014 ) tüm taksitlerin bana hiçbir şekilde sorulmadan çekildiğini gördüm. Müşteri temsilcime şube yetkilisine telefonla ulaşamıyorum. Mail attım yanıt yok. Çağrı merkezi zaten çözüm değil sorun odaklı.

Mustafa 61 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Şubat 2014

    ziraatbank.com.tr den defalarca ılettım , halen hıcbır donus yok .

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön