03 Nisan 2015

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Hayat Sigortası!

Sayın Yetkili;
Ziraat Bankası Mersin şubesinden 2 yıl önce çekmiş olduğum konut kredisi ile ilgili olarak yıllık hayat sigortası yenileme bedeli olarak 277 TL poliçe bedeli hesabıma yansıtılmıştır. Yasa koyucunun 2014 koymuş olduğu tüketici kredilerinden hayat sigortası zorunluluğunun kalkmasına rağmen iznim olmadan düzenlenen hayat sigorta poliçesi ilgili bankaya başvuru yapmama rağmen iptal edilmemiştir.

29 yaşında olup 100.000 TL'lik hayat sigortası diğer bankalarda 120 TL çıkmasına rağmen 277 TL'lik astronomik rakamlı poliçe ile karşı karşıyayım. Bir banka çalışanı olarak yapılan bu haksızlık için yardımlarınızı rica ederim.

Yılmaz 1.152 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön