08 Kasım
#12928652

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Erken Kapama Sorunu

Ziraat Bankası'ndan Tüketici Kredisi çektim. 7 ay ödedim ve erken kapattım. GSM online işlemleri ile banka şubesi verileri birbirini tutmuyor. On Line işlemlerinde 51.190 TL. Gözüken erken kapama tutarı banka şubesinde 51.755 TL'ye çıktı sorduğum da sistem böyle diyorlar. Erken kapama faiz + KKDF + BSMV ücretleri dahil 563,92 TL sorma ver parası ödettirdiler. Daha ben ana paraya bile gelemedim, 7 aydır faiz ödedim, hala faiz kesmektedirler. Hani Tüketici Hakları vardı, hani erken kapama yoktu. Bu nasıl sistem dürüst adam borcunu kapatmak ister faiz cezası alırsınız.


Hayat sigortası da aynı 3 yıllık aldık dedikleri 1462,24 TL. Tutarın 7 aylık karşılığı 489 TL'si kesildi. Bankanın Genel Merkezine önerim Online işlemlerde detaylı tam erken kapama tutarı yazılsın ki benim gibi (Tüm kesintiler dahil) Banka görevliniz bana beni aradığınızda sorsaydınız demektedir. Mobil bankacılığa inandık, şubeniz personeli gayri ciddi ben telefonu bilmem burada böyle yazıyor der, sonuçta mağdur olan benim suçlu sorduk sistem dendi. Sistemi kim hazırladı. Mobilden erken kapamaya müsaade yok. Şubeye gitmek zorundasınız. Şube de faiz sürprizi var, ihtiyaç kredisi borcu yetmediği gibi banka, ek hesap borcuna sebep oldu. Hakkım helal olmasın.

Yunus Yunus 1.147 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yunus08 Kasım

    K redi hesabımla alakalı tüm detay dökümünü lütfen e posta adresime [email protected] gönderiniz. İnşallah insafa gelir iade edersiniz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Kasım

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları