19 Şubat 2013

Ziraat Bankası Toki Hesabımdan Kesinti Yaptı!

Mersin/Anamur şubesi nezdinde açılmış bulunan 02***01 nolu hesaptan Kars ili Sarıkamış ilçesi Ziraat bankasından gişeden 500 tl. çekmem sebebiyle ve tüm hatırlatmalarıma rağmen 10 tl. ücret alınmıştır. Toki hesaplarından hiçbir şekilde ücret alınmaması ile ilgili yönetmelik çerçevesinde ilgili ücretin iadesini talep ediyorum.

Aksi takdirde daha önceki uygulamalarınız çerçevesinde kanunun tarafıma verdiği yetki sebebiyle ilgili durum nedeniyle Kaymakamlıklardaki Hakem Kurulundan başlamak üzere silsile olarak hakkımı arayacağımı bildirmek isterim.

Kemal 64 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    21/02/2013 tarihinde müşterimiz ile yaptığımız görüşmede kendisine bilgi verilmiştir.

  • Kemal21 Şubat 2013

    Aracılığınızla iletmiş olduğum şikayetime ziraat bankası en kısa sürede cevap vermeyi taahhut ettiği halde bilerek ve isteyerek henüz cevap vermemiştir. İlgili miktarın iadesi noktasında geçen günlerin müşteri aleyhine geçtiği unutulmamalı ve bu duruma istinaden hizmet ağı müşteri oranında genişletilerek müşteriye anında cevap verilmeli veya geçen zamanın gecikme faizi hesap edilerek müşteriye iade edilmelidir.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön