Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredisi Yüz Gün Sonra Olumsuz Sonuçlandı

Ömer Ömer 09 Ağustos 20:51

27.04.2020 tarihinde temel ihtiyaç destek kredisi'ne başvuruda bulundum. Varlık yönetim şirketine borçlu olan vatandaşların kullandığı krediyi gereken şartlara uygun olduğum halde ve kamu denetçiliği kurumu tarafından alınan tavsiye kararına rağmen yüz gün sonra olumsuz sonuçlanmıştır. Mağduriyetimin giderilmesi açısından başvurumun tekrar değerlendirilmesini rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ömer 14 Ağustos 19:36

Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredisine başvuruda bulundum 100 gün sonra red cevabı geldi. Gelen red cevabına resmi web sitesi olan WWW. Ziraatbank.com.tr üzerinden başvurumun tekrar değerlendirilmesi için itirazda bulundum. Yaklaşık 1 hafta geçmesine rağmen olumlu olumsuz hiçbir cevap gelmedi.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 09 Ağustos 20:52

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler