12 Nisan 2013 #1739848

Ziraat Bankası T.C.'yi Kaldırdı!

Sorum: neden T. C Ziraat Bankası logosundan T. C. harflerini kaldırdınız ? ne amaçla o T.C. yani Türkiye Cumhuriyetini temsil eden t. c. kaldırıldı?ilgi: 11. 04. 2013 ve 5555_bys13026188 sayılı bildiriminiz. “T. C. Ziraat Bankası a. s. ” bankamız ticaret unvanıdır. bankamızca yürütülen tüm hukuki ve resmi işlemler önce olduğu gibi bugün de “T. C. Ziraat Bankası a. s. ” adı altında gerçekleştirilmeye devam etmektedir.


Bankamız tarafından yakın bir geçmişte kullanılmaya başlanan “Ziraat Bankası” logosu ise hukuki niteliği itibariyle bir ticaret unvanı değil sunduğumuz bankacılık hizmetlerine ilişkin markamızı temsil eden bir ibaredir. bununla birlikte, ziraat bankası logosu içerisinde yer alan başak amblemi üzerindeki “T. C. ” ibaresi korunarak bu şekilde kullanımına devam edilmektedir.

Mert 187 Okunma

Cevaplar

  • Mert21 Nisan 2013

    Sayın MERT SOYAD, İlgi: 12.04.2013 ve 1394_BYS13023874 sayılı bildiriminiz. İlgide belirtilen şikayetiniz ile ilgili olarak yapılan değerlendirme sonucunda, “T.C. Ziraat Bankası A.Ş.” Bankamız ticaret ünvanıdır. Bankamızca yürütülen tüm hukuki ve resmi işlemler önce olduğu gibi bugün de “T.C. Ziraat Bankası A.Ş.” adı altında gerçekleştirilmeye devam etmektedir. “Ziraat Bankası” logosu ise hukuki niteliği itibariyle bir ticaret unvanı değil sunduğumuz Bankacılık hizmetlerine ilişkin markamızı temsil eden bir ibaredir. Bununla birlikte, Ziraat Bankası logosu içerisinde yer alan başak amblemi üzerindeki “T.C.” ibaresi korunarak bu şekilde kullanımına devam edilmektedir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.

  • Mert15 Nisan 2013

    BEN BU MILLETIN YERINDE OLSAM HESAPLARIMI KAPATIRIM, EMEKLILIK MAASLARIMI DA BASKA BANKAYA ALIRIM, !!!! BIR KISI KAPATSA NOLUR DEYIP GECMEMEK LAZIM, BI KISI BI KISI DAHA BUYUK RAKAMLAR YAPAR. DALGA GECIYORLAR TURK MILLETIYLE! NEDENINI SOYLEYEMIYORLAR, TC SADECE KALDIRDIK DIYORLAR!!!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön