11 Şubat 2016
#4869723

Ziraat Bankası Tarafımdan Kesilen Konut Kredisi Dosya Masrafı!

2010 yılı Ekim ayında çekmiş olduğum konut kredisi kapsamında tarafımdan kesilen dosya masrafı bedeli olan 1.000 TL'nin iadesi için Konya ili Selçuklu ilçesi tüketici hakem heyetince 2015/50011*** karar No. ve 20/11/2015 tarihli karar sonucunda 1.000 TL'nin tüketiciye iade edilmesine karar verilmiştir.


Ziraat Bankası Konya Şubesine müracaat yapılarak karara ait faks Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü'ne gönderilmiştir. Konu ile ilgili şu ana kadar dönüş yapılmamış ve karara bağlanan miktar hesabımıza yatırılmamıştır. Bankaya olan memnuniyet ve düzeyimin düşmemesi için tahsil edilen ücretin hesabıma ivedilikle yatırılmasını istiyorum.

Selim Selim 424 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selim22 Şubat 2016

    t. c. Ziraat Bankasına yapmış olduğumuz müracatımızın bu gün itibari ile on yedinci günü. Bankanız tarafından yatırılması gereken karara bağlanmış dosya masrafı bedeli hesabımıza yatırılmamıştır. Bizden çok daha sonra yapılan müracatların bile diğer bankalar tarafından değerlendirilip çözümlenmesi bankanıza olan güvenime dair büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığı oluşturmuştur. Mağduriyetimizin bir an önce giderilip karara bağlanan bedelin ivedilikle hesabımıza yatırılmasını istiyorum.

  • Selim15 Şubat 2016

    Şikayetime duyarlı davranarak bir an önce işleme konulmasını sağlayan Şikayet Var Bilşim ve t. c. Ziraat Bankasına teşekkür ediyorum. Aynı duyarlılığın Paramın yatırılması konusunda'da banka tarafından sağlanmasını bekliyorum. Teşekkürler.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları