22 Ocak 2014 #2250929

Ziraat Bankası Süt Yardımından Masraf Alınıyor!

17.12.2013 tarihinde eşimin doğum yapması sebebi ile devletin sigortalı kişilere yapmış olduğu emzirme yardımını tc kimlik numaram ile devletin başka bir kurumu olan T.C Ziraat Bankasına yatırılacağı bilgisi SSK da çalışan memur tarafından verilmiştir.


Yalnız ilgili bankada yıllar öncesinden kalan hesabıma,yatan para aktarılmıştır. Devletin ekranlardan tanıtımını yaptığı süt yardımından masraf adı altında kesintiler yapılarak 15 lira gibi komik bir rakam hesabımda bırakılmak sureti ile ödenmiştir. Bu hesabı yıllarca kullanmadığım aşikar olup pasif durumda bulunan bir hesabı sırf para kesme hevesi ile canlandırılması açıkçası komik bir olay olarak görünmektedir.

İsa 42 Okunma

Cevaplar

  • İsa27 Ocak 2014

    Merhaba, Aynı mesaj içerigini bankanıza ait iletişim adresinden de iletmeme rağmen bir gelişme bir geri bildirim olmamıştır.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön