06 Eylül 2013 #1998201

Ziraat Bankası Şube Personeli İlgilenmiyor!

Yalnızca 2 ayda bir yapılandırılmış vergi borcu ödemek için gittiğim Ankara-Samanpazarı şubesi gişelerde çalışan personel son derece yavaş, yaşlı ve kaba. Çoğunlukla civardan gelen, daha alt tabakadan insanları sürekli azarlıyor. Gişedeki numaralar 10 dakikada bir yanıyor. Gişedeki amcalar işlem yapmıyor, çay içiyor, sohbet ediyor ama bir sonraki numaraya basmıyor.


Uyarılınca son derece kaba bir üslupla cevap veriyorlar. Banka müdürü M*** A. son derece kaba. Beğenmiyorsanız, başka bankaya gidin ya da sen de ödemeni son güne bırakmasaydın, beklemek zorundasın gibi kaba yanıtlar veriyor. Ne zaman gitsem, kavga ve tartışma yaşanıyor.

Gözde 205 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön