19 Nisan 2013 #1750669

Ziraat Bankası Şube Müdürünün Sert Tavrından Şikayetçiyim!

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde 65 yaşında Bağ-Kur emeklisi bir vatandaşım, 6-7 ay önce kredi kartımı kaybettim, bana 1200 küsür tl. gecikmiş faiziyle birlikte fatura geldi, faturayı ödeyerek ziraat bankası Hilvan şubesine müracaat ederek kartımı kimin ve nerede kullandığı hakkında bilgi almak istedim, bankadaki memurlar merkeze faks göndererek cevabının adresime geleceğini söylediler. 6-7 ay geçmesine rağmen her hangi bir cevap gelmedi.


Dün tekrar Ziraat bankası Hilvan şubesine bilgi almak amacıyla gittim, fakat banka müdürünün sert tutumuyla karşılaştım, müşterilerine gereken saygıyı göstermeyen büyük bir kurumun banka müdürünü kınıyorum ve bilgilerinize arz ediyorum.

Veli 74 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön