09 Eylül 2013 #2002219

Ziraat Bankası Sıramatikleri Düzgün Çalışmıyor!

Ziraat Bankası sıramatikleri garip çalışıyor. Kendi müşterilerine resmen eziyet ediyorlar. Dışarıdan gelen ve hesabı bulunmayan kişiler için ise çok iyi. Ankara, Gazi Mahallesi şubesinde beklerken erken sıra gelir diye müşteri numarası ile sıra aldım. Normalde olması gereken ve diğer bankaların uyguladığı müşterime öncelik sırası işlemiyor.


10 tane banka müşterisi beklerken dışarıdan fatura yatırmak isteyen kişi gelip normal sıra alıp 10 kişiden evvel işlemi yapıp gidiyor. Bankadaki birçok müşteri de normal olarak müşteri numarası girmeden sıra aldılar. Yakında herkes çift numara alacaktır. En azından artık ben öyle yapacağım.

Serkan 72 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön