22 Mart 2013 #1699864

Ziraat Bankası Sıramatik Sorunu!

Emet Ziraat Bankası şubesine 2011 yılından beri ilçedeki tek banka şubesi olan bankaya sıramatik konularak insan gibi hizmet almak istediğimizi defalarca talep ettiğimiz halde ve defalarca Ziraat Bankası genel müdürlüğüne ve Eskişehir bölge müdürlüğüne bildirdiğimiz halde verilen cevaplar sıramatiğin çok kısa zamanda konulacağı hatta eli kulağında bugün yarın gibi cevaplar verilip geçiştiriliyor.


Tam iki sene oldu bu kısa zaman ne zaman tek banka olmanın rahatlığı var. istenen çok büyük birşey değil bankaya gelen insanların teknolojinin nimetlerinden yararlanarak insan gibi işini bitirip ayrılmasıdır.

İbrahim 183 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim16 Nisan 2013

    şikayet edilen firmanın çözümü ile ilgili değerlendirme sorularının cevaplandırılması isteniyor.firmanın şikayet konusunu çözüp çözmediği hakkında bilgim yok aynı zamanda sorularıda göremedim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön