07 Mayıs 2013 #1783166

Ziraat Bankası Sıra Bekleme!

Bugün saat 15:55 te kartımı almak için İnegöl Ziraat Bankası bodrum katına indim tc kimlik numaramla numara aldım. Bodrum katta 2 gişe var. Sıram f69 du ve numara aldığım sırada f66 tabeladaydı. 40 dakika sonra f68 yandı. Sonra diğer numaralara geçti. 214 numaralı kişi gelmedi. Orada bekleyen biri numarasız işlem yaptırmak istedi hemen müdahale ettim.


O kişinin işlemini yapmadılar.Hemen benim sıram geldi. Kartımı aldım. O kişinin işlemini yapsaydı ben 10 dakika daha bekleyecektim. Fakat bana gelmeyen birinin yerine işlem yapıldığını söylediler. Haklı olmama rağmen haksız oldum. 214 numaralı kişi gelseydi zaten bekleyecektiniz dediler. Peki sıra numarası neden var. Bu şubedeki hizmetten şikayetçiyim.

Onur 71 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön