10 Nisan 2013

Ziraat Bankası Sıra Alma!

05. 04. 2013 Tarihinde Tapu harcı yatırmak için sıra almak imkansız kuyruk oradaki cihazdan ve kulanım amacı dışında kulanılması için banka tarafından özel olarak yerleştirilmiş. Seçenek o kadar çok olunca birçok seçenekten sıra alınıyor. Örneğin P ile başlayan bir seçenek 5 olabiliyor sonra 38 daha sonra 7 olabiliyor. Bende hem kurum hemde TC numaramla aldım.


Gişedeki memur Tapu ve Kad Kurum nosu olduğundan işlem yapmadı. Amiri konumundaki kişide de tavrı P**nin açıklamasını şu şekilde yaptı, çok parası olana öncelik tanıyoruz. Fakat Kurum nosu ile iş takibi yapan kişi veya kişiler işlemlerinin yapılıp yapılmadığının sorgulanmasını istiyorum. Bütün bankaların kullandığı çok kolay olan bir sistemi neden yok.

Ayhan 1.631 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan24 Nisan 2013

    Banka yetkilisinin vatandaşa çok parası olana öncelik tanıyoruz demesi normal mi? Bütün bankalar banka kartı ile öncelik almasına rağmen Ziraat bankası TC No su, Banka kartı ,Kurum ve diğer seçenekler diye ayrı ayrı numara verip bir önden bir arkadan sıra vermesi her seferinde şimdi sıra bana geldi diye gişeye fırlaması ne kadar doğrudur?Bu şekildeki uygulamayı Banka yöneticilerine uygulansa ne tepki verirler empati yapmaları temenni ediyorum. Her vatandaşın parası çok olmaya bilir; Dağdaki Çobanında Cumurbaşkanı nında onurları eşittir.Onurumuzla parayı aynı kefeye koyulmamasını istemiyoruz.

  • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı10 Nisan 2013

    İlginize teşekkür ederim

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön