Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi

profile
Salim
20 Kasım 2023
1.269

Ziraat Bankası'ndan Bankkart Genç aldım, daha önceden Ziraat Bankası hesabım yoktu. 2 ay önce operatörümü değiştirdiğim için hesabıma sim kart blokesi konulmuş. Sim kart blokemi kaldırmak için müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğimde, telesekreter beni asla müşteri temsilcisine bağlamıyor. Ziraat Mobil üzerinden sim kart blokemi kaldırabileceğimi söylüyor, ancak yapmaya çalıştığımda hata veriyor. ATM'den kaldırmaya çalıştığımda ise kart şifrem olmadığı için ATM'den de hesabıma giriş yapamıyorum ve benden kart şifresi oluşturmam isteniyor. Ancak sim kart blokem olduğu için kart şifresi de oluşturamıyorum, bu kadar kötü bir banka deneyimi yaşamadım.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Ziraat Bankası Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 19 sa 49 dk
Ziraat Bankası Logo
20 Kasım 2023 22:00

Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildiriminiz Bankamıza ulaşmıştır. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş.

Benzer Şikayetler

1

Ziraat Bankası Ziraat Sim Kart Blokesi

profile
Ece
23 Kasım 2023
1.725

Ziraat Bankası'ndan Bankkart Genç aldım, daha önceden Ziraat Bankası hesabım yoktu. 1 ay önce operatörümü değiştirdiğim için hesabıma sim kart blokesi konulmuş. Sim kart blokemi kaldırmak için müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğimde, telesekreter beni müşteri temsilcisine bağlamıyor. Ziraat Mobil...

Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi Problemi

profile
Mustafa
17 Kasım 2023
1.063

Ziraat Bankası'ndan Bankkart Genç aldım, daha önceden Ziraat Bankası hesabım yoktu. 2 ay önce operatörümü değiştirdiğim için hesabıma SIM kart blokesi konulmuş. SIM kart blokemi kaldırmak için müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğimde, telesekreter beni asla müşteri temsilcisine bağlamıyor. Ziraat ...

Ziraat Bankası Kartım İmha Edildi

profile
Harun
2 hafta önce
321

Ziraat Bankası kartıma 17/02/2024 tarihinde ilk defa kart şifresi oluşturmak için ATM'ye gittim şifremi oluşturdum. Ancak yanlışlıkla 'kart iptal' butonuna bastım. 'Kartınız imha edildi' uyarısı aldım. Öğrenciyim, kartıma ve parama nasıl ulaşabilirim? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Yeni Ziraat Kartı Süre Sorunu!

profile
Derinkader
28 Ocak
147

Annemin emekli maaşı için yeni aldığımız Ziraat kartını kullanamıyoruz. 'Kartınızın süresi doldu' uyarısı alıyoruz. Halbuki kartın üzerinde 2030 yılı son kullanma tarihi gösteriyor. Şifre oluşturduktan sonra ATM'ye taktığımızda şifreyi girdiğimizde 'kartınızın kullanım süresi dolmuştur' diyor.

1

Ziraat Bankası Kart Geçiş Ve Teslimat Sorunu

profile
Ayşenur
25 Kasım 2023
3.789

8 Kasım 2023 tarihinde Ziraat Bankası genç kartımı Visa'dan Troy'a geçirmek için müşteri temsilcisine zar zor ulaşıp işlem yaptım ve elimde bulunan Visa kartımı iptal ettim. Ek olarak temassız işlemlerimin daha kolay gerçekleşmesi için Ziraat discover kart talebinde de bulundum. 13 Kasım tarihinden ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Ziraat Bankası Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 19 sa 49 dk
Benzer Şikayet Yaz