12 Nisan 2013

Ziraat Bankası Şikayetimle İlgilenmedi!

Ziraat Bankası hakkında kredi kartı aidatı şikayetinde bulundum. Tarafıma sözlü ya da yazılı herhangi bir cevap verilmediği halde, "şikayet cevaplandı" olarak bildirilmiştir.

Şikayetimin içeriği şöyle idi: 4446 **** **** 9352 kart numaralı kartıma 25 tl kart aidat ücreti yansıtılmıştır. Ücretin iptalini veya iadesini veya ücret kadar kartıma puan yüklenmesini istiyorum. "Hesabınızdan kredi kartınızı otomatik ödeme talimatı verin, kart ücreti ödemeyin" demişlerdi, onu da yapmıştım fakat durum malum.

Necati 40 Okunma

Cevaplar

  • Necati14 Nisan 2013

    Aşağıdaki şikayeti 3. yazışım. ve her defasında "cevaplandı" deniyor ama hâlâ arayan soran olmadı. Ziraat Bankası hakkında kredi kartı aidatı şikayetinde bulundum. Tarafıma sözlü ya da yazılı herhangi bir cevap verilmediği halde, "şikayet cevaplandı" olarak bildirilmiştir. Şikayetimin içeriği şöyle idi: 4446 **** **** 9352 kart numaralı kartıma 25 tl kart aidat ücreti yansıtılmıştır. Ücretin iptalini veya iadesini veya ücret kadar kartıma puan yüklenmesini istiyorum. "Hesabınızdan kredi kartınızı otomatik ödeme talimatı verin, kart ücreti ödemeyin" demişlerdi, onu da yapmıştım fakat durum malum.

  • Necati12 Nisan 2013

    Bu 3. yazışım. İlgili birimden ses seda yok. Arayan soran olmadığı halde "cevaplandı" deniyor. Hayır. Cevaplanmadı. Henüz arayan soran olmadı.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön