11 Şubat 2014 #2289013

Ziraat Bankası Şikayetime Dönüş Çok Yetersiz

Bir önceki iletmiş olduğum şikayete hem eksik bir şekilde yanıt veriliyor hemde çözümünüz bankaya yönlendirmek üstelik bunları bir telefonla değil mail ile yapıyorsunuz? Madem sosyal medyada bu kadar aktifsiniz diğer sosyal medya araçlarını (twitter) kullanmıyorsunuz sanırım! Tarafıma en kısa sürede dönüş yapılmazsa maxsimum 1 hafta içinde tüketici haklarına başvuru evrağım tarafınıza iletilecektir. Bilginize.


Şimdi önceki şikayete bakma zor gelir açıklayayım; Kullanmadığım hesap ile ilgili alınan hesap işletim ücretine ve bankanız da ki elemanın hatası nedeni ile tarafımdan haksız alınan 10 tl için şikayetim var. Kesinlikle sesli dönüş bekliyorum.

Sera 100 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön