16 Mayıs
#11985141

Ziraat Bankası Sigorta İptali!

Ziraat Bankası tamamen isteğim dışında ve habersiz olarak Ziraat Bankası KMH Hayat sigorta adı altında 18/01/2019 tarihinde 70.88 TL tutarında bir ücret emekli maaş hesabımdan kesilmiştir.


Yapılan bu uygunsuz KMH hayat sigortasının iptalini ve kesilen 70.88 TL ücretin ve bilmediğim başka kesintiler varsa o ücretlerinde hesabıma iadesini istiyorum (sözleşmede hayat sigortasının zorunlu olmadığı yazmaktadır).


Yıllardır bu bankadan emekli maaşımı alıyorum benim gibi yaşlı bir insana haberim olmadan bunları yapmanız doğru değil. Devlet bankasına yakışmıyor. Gereğinin yapılmasını ve gerekli mercilere başvuru hakkımın saklı kaldığını saygılarımla arz ederim. Cevabı acil mail adresime gönderin acil.

Mehmet Mehmet 3.664 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Mayıs

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları