15 Nisan 2013
#1743686

Ziraat Bankası Sigorta Bedelimi Geri Alamıyorum!

Ziraat Bankası'ndan 2012 Yılı Eylül ayında kullanmış olduğum ihtiyaç kredisini bir kaç gün sonra toplu ödemeyle kapattım. Krediyi çektiğim dönemde benden kesilen Hayat Sigortası bedelinin kalan kısmının iade edilmesini dilekçe ile talep ettim. Geçtiğimiz ay yeni bir kredi çektim ve çekerken yine bu konuyu görevlilere ilettim, paranız iade edilecek denmesinden 1 ay ve dilekçe döneminin üzerinden 7 aydan fazla zaman geçmesine karşın herhangi bir dönüş alamadım.


En temel yasal haklarımdan olan dilekçe hakkımı kullanmama karşın Ziraat Bankası'ndan bir cevap alamadım, ancak yasal süreci en kısa zamanda başlatacağım. O sigorta bedelinin iadesini istiyorum!

Süleyman Süleyman 121 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Süleyman20 Nisan 2013

    hem buradan hem ziraat bankasının internet sitesinden şikayette bulunmama rağmen mail harici hiç bir dönüt alamadım, gerçekten bu rezil yaklaşımları ve sorunumu bir türlü halledememelerinden dolayı ziraat bankasını kınıyorum ve protesto ediyorum!!! pes!!!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları