Ziraat Bankası SGK'dan Hak Sahiplerine Yapılacak Ödemeler

Sadettin Sadettin5 yıl önce

Sosyal Güvenlik Kurumundan; Babamın vefat etmesi nedeniyle anneme ödenecek olan 386,00 cenaze ödeneği 13.02.2014 tarihli yazıyla herhangi bir Ziraat bankası şubesine den T.C. Numarasını gösterir bir kimlik ile alabileceğimiz tarafımıza bildirilmiştir. Ancak 17.02.2014 tarihinde derince şubesine gittiğimiz zaman bu tür ödemelerin her ayın 8'i ile 14'ü arasında ödendiği eğer Ziraat Bankası'nda hesap varsa hesaba aktarılacağı söylendi.

03.03.2014 tarihinde www.ziraatbank.com.tr iletişim hattından mail gönderim, geri dönüş yapılmadığı gibi 07.03.2014 tarihi saat 08:30 itibariyle bankamatikten kontrol ettiğimde halen daha hesaba bir aktarılmadığı gördüm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sadettin 5 yıl önce

Şikayetvar.com'a yazmadan önce www.ziraatbank.com.tr mesaj gönderdim ama geri dönen olmadı. Ayrıca görevlini müşteri hesabı varsa hesaba aktarılır demesine rağmen aktarma yapılmadı. 10 Mart'ta T.C.No.yu göstererek ve saatlerce sırada beklemek suretiyle parayı çektik. Anladığım kadarıyla bütün Türkiye aynı tarihlerde ziraat bankasında aynı çileye maruz kalıyor. Müşterilerle birlikte aynı zaman çalışanlarda aynı işkenceyi çekiyor.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 5 yıl önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler