18 Ocak 2014 #2241520

Ziraat Bankası SGK Rapor Paramdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

SGK iş göremezlik rapor paramı almak için şubeye gittim. 516 TL almam gerekirken. 437 TL var dendi. Neden diye sorduğumda 80 TL hesap işletim ücreti kesildiğini öğrendim. Meğer Ataköy Galleria şubesinde 2007 yılından hesabım varmış! 2007 yılından bu yana bakiyesi sıfırmış hesaba para yatırılınca da son bir senelik işletim ücreti kesilmiş.


Bu para devletin bana hastalığım için ödediği bir para siz nasıl bu paradan kesersiniz? Devlet bana seçim hakkı vermiyor ki gel bizden al ya da Ziraat Bankasına yatıralım diye. Verse emin olun sizin elinize düşeceğine gider alırım.


Zaten çalışamadığım için maaşımın 2/3'ünü alıyorum bir de siz kesiyorsunuz. Üstelik 7 yıldır işlem yapılmayan hesaptan işletim ücreti adı altında! Bu nasıl bir sistem yahu?


Çok mağdurum ve kesilen ücretin iadesini talep ediyorum. Sizde nasıl hesabım oluşmuş onu bile hatırlamıyorum ama bu hak yemekten başka bir şey değil. Sonuçta bu benim sigorta param ve siz ne hakla bunu kesersiniz? Bankanızda hesabım olmasa bu paramın tamamını alacaktım.

Tarık 102 Okunma

Cevaplar

  • Tarık'ın Teşekkür Mesajı23 Temmuz 2014

    Problemim hızlı bir şekilde çözüme kavuştu. Teşekkürler

  • Tarık21 Ocak 2014

    Şikayetimle ilgili daha herhangi bir geri dönüş alamadım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön