21 Temmuz
Yorum Yap
#10686034

Ziraat Bankası Sebepsiz Yere Müşteriye Zorluk Çıkaran Eleman!

Ben Ziraat Bankası, İzmir Dikili şubesinin mevduat müşterisiyim. Türkiye'nin en büyük bankası ve her konuda profesyonel oldukları için buna müşteri temsilciliği de ait bu bankayı seçtim. Şimdiye kadar her zaman her konuda her işlemlerimde hiçbir problem yaşamadan güler yüzlü ve profesyonel elemanlarından çok memnundum. Fakat Y** A** diye bir bayan şubeye yeni gelmiş ondan birkaç kez çok terslik yaşadım ve bunu sadece bana yaptığını hissettim. Her gidişimde sert muamele veya hiç anlayamayacağım bir ses tonunda konuşma ve birkaç kerede döviz bozdurmak istediğim zaman problem çıkardı. Bana bir seferinde 50 euro da köşesinde ufacık bir kıvrılma olduğu için kabul etmedi. Diğer gittiğimde tekrar döviz bozdurmak istedim ve bana 150 eurodan az bankanın döviz bozmadığını söyledi ve beni reddetti. Kaç kere gittiysem her seferinde bir sebep arayarak işlemlerimi zorlaştırdı.


En sonunda yetkili şube müdürüne gittim durumu anlattım fakat bende en az kaç eurodan bozulur bilmiyorum hanımefendiye bir soralım dedi. Bende dedim bir şube yetkilisi bunu nasıl bilmez. Beni sakinleştireceğine daha çok görevlisini korudu ve hiçbir şekilde en azından kusura bakmayın, ben ilgilenirim bile demedi. Maalesef bu şubede müşteri memnuniyetine hiç özen gösterilmiyor. Bir şube yetkilisinin profesiyonelliği bu kadarsa, görevlilerden ne beklersin. Ondan önceki elemanlar ve şube müdürü böyle değildi. Böyle devam ederse sadece bu konu yüzünden bankamı değiştireceğim. Bu konuyla ilgilenilse iyi olur, dikilide yurt dışından gelen mevduat müşterileri çok.

İrfan 641 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Temmuz

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler