23 Mart 2016

Ziraat Bankası Sadece Taşıt Kredisi Kullandığım Halde Benden Her Yıl 250 TL İlave Ücret Alması!

Kale şubesinden kullanmış olduğum taşıt kredisini düzenli ve zamanından önce ödemekteyim. Fakat banka böyle sadık müşterileri sevmediği için aklı sıra müşteri analiz raporu adı altında benden 250 TL kesmekte. Banka yetkilileri de bu bankanın kuralı demekte. Genel müdürlüğe yazdığım mail de cevap banka şubesi sizinle konuşmuş demesi.

Banka yetkilileri. Sizler bankanızın dürüstlüğü ve güvenilirliği hakkında TV'de milyonlarca para verip reklam yaparken insanlar üzerinden haksız kazanç elde ettiklerinizi müşteriler diğer müşterilere söylemeyecek mi sanıyorsunuz. Unutmayım ki müşteriler memnuniyetini 7 kişiye şikayetini 100 kişiye söyler. Zaten buna da karşılık vereceğinizi sanmıyorum. 10 günde bir maile bile dönemeyecek kadar yoğun olduğunuz için.

T 113 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Mart 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön