08 Kasım
#12928642

Ziraat Bankası  Promosyon Ödemiyorlar

Emekliyim, maaşım Ziraat'te. Promosyon için başvurdum. Onaylanmadı, sebebini sordum Garanti Bankası'ndan kaynaklı dediler. Garanti'ye gittim, sistemlerini kontrol ettiler, yazılı cevap verdiler hiçbir sorun yok, bizde sorun olsa maaşınız Ziraat'e gidemezdi zaten dediler. Ziraat'e en az 3 kez gittim, telefonları saymıyorum bile.


Ziraat topu kamu emeklileri daire başkanlığı'na attı. SGK 'ya başvurdum bizlik bir durum yok dediler. E-devlet' ten düzelteyim bankamı değiştireyim dedim, e-DEVLET' te KREDİ/promosyon sebebi ile değiştirilemez uyarısı çıkıyor. Kredim yok, promosyon almadım. Devletin 2 kurumu birbirine entegre olamadığı için promosyonumu alamıyorum, başka bankaya da gidemiyorum. Yakında TV'lere gazetelere vereceğim artık. Canıma tak etti. Ben hakkım olanı talep ediyorum borç istemiyorum benim bir hatam da yok. Banka çalışanları da ısrarcı oldukça kabalaşmaya başladılar.

Sema Sema 1.152 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Kasım

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları