26 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Pos Konusunda Mağdur Etti

Ziraat Bankası Bartın Kozcağız şubesi ile ticari olarak çalışmaya geçtiğimiz ay başladım pos başvurusu yaptım. Pos cihazı 15 gün içerisinde 5 kez telefonla aramama rağmen ancak bağlandı. Anlaşma koşulları olarak tek ve taksitli pos geçimlerinde ertesi gün hesabıma geçsin olarak talepte bulundum. Pos cihazı geldi takside kapalı.


Bankaya tekrar gittim taksit yetkisi mevcut dediler 7-10 gün kullanmadan bekledim bu süre zarfında taksit tanımlandı ertesi gün hesaba geçsin dedim. Satış yaptık bu sefer hesapta para görülmüyor tekrar bankayı ziyaret ettim 35 gün bloke olduğunu beyan ettiler. Personel bilinçsiz.

Orhan 905 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön