17 Eylül 2013 #2015919

Ziraat Bankası Personelin Davranışı Hiç Hoş Değil!

16.09.2013 tarihinde Ziraat Bankası Gebze Bağdat Caddesi Şubesi'ne yanıma gelir belgemi alarak kredi kartı başvurusu için gittim. İkinci kata çıktım. Karşıma ismini öğrenemediğim 40-50 yaşlarında bir bey çıktı. Neden geldiniz gibi bir soru sordu. Kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorum dediğimde ise "biz herkese kredi kartı vermiyoruz özel bankalara gidin" gibi bir cevap verdi.


Sonra nerede çalıştığımı ve maaşımın asgari ücret üzerinden mi yattığını sordu. Bende maaşımın asgari ücret üzerinden yatmadığını, aldığım maaş üzerinden yattığını belirttim. "Gelir belgesinin yanında SGK dökümü ve imza sirküsünü getir bakarız" gibi laubali bir cevapla karşılaştım. Adamın beni dövmediği kaldı.

Semih 88 Okunma

Cevaplar

  • Semih20 Eylül 2013

    Şikayetimin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen herhangi bir bilgi almadım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön