11 Mayıs 2013 #1791790

Ziraat Bankası Personelin Bilgisizliğinden Kaynaklanan Maliyet Unsurunu Müşteriye Yüklüyor!

Çağrı merkezi elemanının yanlış yönlendirmesi sonucunda ortaya çıkan; kredi kartımın dönem içi harcamaları arasındaki maliyetin tarafıma tahakkuk ettirildiğini öğrendikten sonra yaptığım itiraz neticesinde Genel Müdürlükten arandım ve kaba bir Ziraat Bankası personeli tarafından müstehzi ifadelerle bu tutarı ödemek zorunda olduğumu öğrendim!


Konusuna hakim olmayan çağrı merkezi elemanının hatalı işlem yaptırması sonucu ortaya çıkan faiz kalemlerini müşterisine yüklediği yetmezmiş gibi, kaba tavırlara sahip bir başka personelin ile bana garip muamele yaptığı ve bir daha bankanızla çalışılmaması gerektiğini öğrettiği için teşekkürler(!) Ziraat Bankası!

Emrah 88 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön