19 Eylül 2013 #2020501

Ziraat Bankası Personeli İlgisiz Davrandı!

Ziraat Bankası'nda internet üzerinden başvuru yapmıştım kredi kartı için. Olumlu değerlendirilmişti. Mesajla bana maaş bodrosuyla en yakın bankamıza gelmeniz gibi mesaj atmışlardı.


Bende 3 aylık maaş bodrosuyla bankaya gittim fakat benimle ilgilenmesi gereken müşteri temsilcisi maaş bodrosunun onaylı olması ve sigorta numarasını benden isteyip beni gönderdi bilgi vermeden sadece bunları söyleyip.


Bir nevi başından gönderdi beni sabah saatleri olduğu için. Bir müşteri temsilcisinin daha samimi ve olayı uzatmadan konuyu halletmesi gerekirken, beni gönderdi. Bende bir daha oraya gitmedim. İlgilenmedikleri için müşteri temsilcisinden şikayetim vardı.

Gökhan 91 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön