23 Nisan 2019
#11882883

Ziraat Bankası Personeli Hakaret Etti!

22.04.2019 11.30 sıralarında Konya Ziraat Bankası Zafer şubesinin ATM'sini kullanmak için gittim yalnız ATM arızalı diyerek bankanın içerisine girdim. ATM arızalı dedim veznedeki arkadaş git şurada bekle dedi el kol hareketi yaparak bende el kol hareketi yapma abi dedim sen kimsin de ben sana el kol hareketi yapmayacağım dedi ve üstüme yürüdü.


İçerideki arkadaşlar tuttu eğer içerideki müşteriler veznede ki çalışan arkadaşı tutmasaydı bana vuracaktı ve ben efendiliğimi korudum bizim üstümüz başımız kirli diye mi bu muamele yapılıyor. İlla takım elbise elimizde son model telefon altımızda Ferrari mi olacak beyefendi demeleri için. Ziraat Bankası denince kendi bankamız gibi görüyorum ama böyle insanları temizlik işine bile verseniz yeri yok. Benim diyeceğim bu kadar ilgilenirseniz sevinirim zengin fakir değişimi olmamasını istiyorum. İlgilenin lütfen yoksa dava açacağım.

Cafer Cafer 1.295 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Nisan 2019

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları