14 Mayıs 2013 #1796343

Ziraat Bankası Personel Hatasını Bana Ödetiyor!

Ziraat Bankası Gümüşhane ili torul ilçe şubesinden 2010 yılında yapılandırmış olduğum takipte olan tüketici kredimin üç yıldır düzenli borcunu ödemekteyim başka bir ile tayin nedeniyle gittiğim için hesaba havale yöntemini kullanıyorum.


Mayıs 2013 son taksitimi yatırmak için aradığımda bana ödenmemiş taksitlerim olduğunu söylediler itiraz edince bana yatırdığım tutarı hesapta unuttuklarını söylediler ve beni gecikme faizi ödemek zorunda bırakıyorlar 660 tl olan taksit tutarı mı 750 tl olarak yatırırsam kredimin kapanacağını söylediler mağdur olduğum için lütfen şikayetimin dikkate alınmasını ve tarafıma bilgi verilmeseni istiyorum.

Mehtap 74 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön