14 Eylül 2013 #2011020

Ziraat Bankası Personel Davranışı!

Denizli İli Bekilli İlçesi 0732 nolu şube kodlu Ziraat Bankası şubesinde her para çekmeye gittiğimde görevli memur küsuratları vermede zorluk çıkararak bankaya hibe etmemi istemektedir. Aynı memur, son para çekmeye gittiğimde yeniden kalan küsuratı istediğimde kabaca davranarak zorluk çıkardı.


Şube müdürüne durumu anlattığımda ise 1-2 liranın peşine düşmeme mi söyleyip neci olduğumu sordu. Emekli bir vatandaşım dediğimde ise benim gibilerin parasına ihtiyaçları olmadıklarını belirtip onlara para kazandıracak insanlara ihtiyaçları olduklarını belirtti. Oradan emekli maaşını alan yol yordam bilmeyen insanların acaba bu şekilde hakları yeniyor mu?

Halil 81 Okunma

Cevaplar

  • Halil09 Ekim 2013

    Şikayetim neticesinde hiçbir şekilde cevap alamamakla beraber bu sitedeki cevapları da tekdüze.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön