06 Ocak 2015

Ziraat Bankası Para İadesi!

03.12.14 tarihinde internet üzerinden genç banka kartımla 27.40 TL tutarında bir alışveriş yaptım. Fakat daha sonra alışverişimi iptal edip para iadesini istedim. Alışveriş yaptığım site para iadesini 7 gün içinde yaptı. Zaten işleyişleri de bu şekildedir. Fakat Ziraat Bankası parayı hala hesabıma geçirmedi.


Ziraat Bankasıyla aynı sorunu 2014 Ağustos ayında da yaşamıştım. Birkaç Ziraat Bankası şubesine gitmeme ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeme rağmen sorun çözülmemişti. o zaman da son olarak çareyi Sikayetvar'da aramıştım ve hemen birkaç saat içerisinde para hesabıma aktarılmıştı. Yetkililerden aynı hassasiyeti göstermelerini ve artık şikayete mecbur bırakmamalarını istiyorum.

Bahar 315 Okunma

Cevaplar

  • Bahar07 Ocak 2015

    Bankadan hala bir geri dönüş alamadım, bu ikinci kez başıma geliyor sanırım üniversite hayatımın bitmesiyle ziraat bankasıyla olan ilişiğimi tamamen keseceğim insanları mağdur etmekten haz duyuyor olmalılar.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön