17 Kasım 2017 #9797250

Ziraat Bankası Para Çekmeye Şehir Merkezine Veya Üniversiteye Gitmek Zorunda Kalıyoruz

Isparta'da Süleyman Demirel üniversitesinde okumaktayım. Yeni yapılan KYK' da kalmaktayım (kredili yurtlar kurumu said nursi erkek yurdu). Yurdun şehre uzaklığından dolayı birçok sıkıntımız baş göstermekte. İlk sıkıntımız ise ATM'ler. Para çekmeye şehir merkezine veya üniversiteye gitmek zorunda kalıyoruz. Akşam saatleri otobüs olmadığı için para çekmemiz de imkansız oluyor. Sizlerden ricam acilen yeni yapılan yurdumuzun önüne ATM yapılmasıdır. Yurtta tam 5.000 kişi barınıyor ve hepsi aynı durumdan şikayetçi. Durumla ilgilenirseniz sevinirim.

Mehmet 1.101 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Kasım 2017

    Bundan önce de telefonla arayıp bizzat şikayetimi dile getirdim. Hala geri dönüş yapılmış değil. Çözüm istiyorum. Geri dönüş değil.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Kasım 2017

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön