21 Mayıs 2013

Ziraat Bankası Otp Cihazı Arızası!

2005 yılından buyana Ziraat Bankası'nın bireysel müşterisiyim. İnternet bankacılığı işlemlerinde kolaylık olması açısından 2007 yılında otp cihazı aldım. Cihazım bugün arızalandı. 2. hanesi okunmuyor. Eft yapmam gereken ve bugün son ödeme günü olan kredi kartıma bu nedenle Eft yapamadım.


Defalarca müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım mağduriyetimi kendilerine anlattım ancak her defasında cihazın pilini değiştirmem bu da sorunu çözmezse şubeye gidip değiştirmem gerektiği söylendi. Pilini değiştirdiğim cihazım çalışmadığı gibi Eft işlemini yapamadım. Kartım gereksiz yere faize takıldı. Yine gereksiz yere cihazın piline 7.50 tl ödeme yaptım. Ziraat'ten böyle birşey beklemezdim.

Onur 572 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Ağustos 2013

    konu hakkında hiçbir yetkili tarafıma bilgi vermek için dönüş yapmadığı gibi uzun uğraşlar sonucunda ve şahsi çabalarımla sorunu ancak düzeltebildim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön