16 Mart 2016

Ziraat Bankası Otomatik Ödemelerim Düzenli Yapılmıyor!

Ziraat Bankası gibi bir bankada bunu yaşamak gerçekten çok üzücü bir durum. Benim zaten işim başımdan aşkın, bugün (yani 15 Mart 2016) muhasebe aradı ve vadesiz hesabımda devamlı yüklü miktarda para bulunmasına rağmen otomatik ödemeye verdiğim Bağ-Kur ödemelerinden Mart 2015 ve Nisan 2015 sonunda otomatik olarak ödenmesi gereken Bağ-Kur primlerimin ödenmediğini söyledi.


Allah aşkına; ben bunu kendim takip edecektim de niye otomatik ödemeye verdim, buradan Allah muhafaza cezai bir işlem uygulanması durumunda sorumlu ben miyim, Ziraat Bankası mı? Bu hata nasıl çözülecek? Ziraat Bankası gibi bir bankaya yakışıyor mu bu ya?

Osman 1.517 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön