04 Nisan 2013 #1724561

Ziraat Bankası OGS Cihazım Hala Formattan Gelmedi!

OGS cihazım geçişlerde ses çıkartmamaya başladı, geçişlerim cezalı olmaya başlayınca bir sorun olduğunu düşünüp İzmir Ziraat Bankası 26 Ağustos şubesine götürdüm. Cihazın yeniden canlandırma yapılması gerektiğini, format için Ankara'ya göndermeleri gerektiğini söylediler.


Garantisi devam ettiği için herhangi bir sorun olmayacağını ve cezalı geçtiğim geçişlerin silineceğini söylediler. Azami format süresi 15 gün olmasına rağmen 1 aydır cihazımdan ses seda yok. Bugün evime cezalı geçişlerimin cezaları geldi. Bu mağduriyetin biran önce ortadan kalkmasını, cezaların silinip cihazımın gelmesini rica ediyorum ! OGS cihazım olmadığı için arabamı uzun yola alamıyorum, format atmak 1 ay mı sürer?

Onur 184 Okunma

Cevaplar

  • Onur05 Nisan 2013

    Otoyolda gişelerden geçiş esnasında OGS cihazımın ses çıkartmadığını farkettim, sonra o gişede sorun olduğunu düşünüp farklı günlerde iki geçiş daha yaptım ve yine ses gelmedi, ayrıca geçerken cezalı geçiş oldu. Durumu Ziraat bankasına bildirdim ve cihazın garantisi devam ettiği için Ankara'ya formata gitmesi gerektiğini söylediler ve cihaz aktifleştiğinde o cezalı geçişlerin silineceğini söylediler. Fakat cihazım1 ay gibi uzun süre sonunda geldi fakat OGS cihazımdan önce evime cezalı geçişlerimin cezası geldi ve ödemek zorunda bırakıldım. Karayollarını aradım ve cezaların Ziraat Bankası'ndan dolayı olduğunu söyleyip biz silemeyiz onların karşılaması lazım dediler. Banka da hiç oralı değil.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön