24 Ekim 2016 #6761533

Ziraat Bankası Öğrenim Kredisi Borcumu Ödeyemiyorum

Her ay lisans öğrenim kredisi borcumu ödemek için düzenli olarak kullandığım https://kyk. Ziraatbank.com.tr' yi teknik bir sıkıntıdan dolayı kullanamıyorum. Ödememi nakit olarak yapamadığım ve başka bir bankaya ait kredi kartı kullandığım için bu adres üzerinden ödeme yapmak zorundayım fakat tüm bilgilerimi girmeme, borcum görünmesine rağmen 'öde' yazısına tıklanmıyor, yazıya bağlı link yok. Ödemem vergi dairesine aktarılmadı, bankamatikten ya da internet şubesinden görünüyor ve ödenebiliyor fakat tüm bankaların kredi kartıyla ödeme yapılabilmesi için geliştirilen sistemdeki hata nedeniyle ay sonu gelmiş olmasına rağmen borcumu ödeyemedim. Şubeye gittim, mail attım, kaç kez telefon şubesini kullandım. Çalışanlar bu siteden haberdar değil, haberdar olanlar beni KYK ile ilgili bir sıkıntı olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Ay başından beri uğraştığım bu teknik sorunumun çözülmesini istiyorum.

Zülal 1.852 Okunma

Cevaplar

  • Zülal28 Aralık 2017

    Sonuçta bana -uzunca bir telefon trafiğinden sonra- teknir bir sorun olduğu ve ay sonuna kadar çözülemeyeceği ve başımın çaresine bakmam gerektiği söylendi. O ay borcumu nakit ödeyemeyeceğim için borcum gelir idaresine devredildi.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön